Posprzątaj brzegi Witoszówki

sprzątamy nasze miasto ZALEWIdąc za ciosem i sukcesem, jakim okazało się sprzątanie brzegów rzeki Bystrzycy, władze miasta zachęcają wszystkich chętnych do udziału w kolejnej akcji sprzątania Świdnicy. Tym razem będzie to teren wokół zalewu Witoszówka. Spotykanie odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godzinie 11.00 przy pomostach.

Idąc za ciosem i sukcesem, jakim okazało się sprzątanie brzegów rzeki Bystrzycy, władze miasta zachęcają wszystkich chętnych do udziału w kolejnej akcji sprzątania Świdnicy. Tym razem będzie to teren wokół zalewu Witoszówka. Spotykanie odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godzinie 11.00 przy pomostach.

sprzątamy nasze miasto ZALEW

Celem akcji organizowanej przez mieszkańców Świdnicy jest wspólne spotkanie, w trakcie którego wysprzątany zostanie teren otaczający zalew Witoszówka. Do udziału w akcji zaproszeni są wszyscy, którzy w aktywny sposób chcieliby spędzić wolny czas, jednocześnie zmieniając na lepsze swoje najbliższe otoczenie.

W inicjatywę aktywnie włącza się Urząd Miejski w Świdnicy. Miasto ze swej strony zapewni worki, rękawice i grabie oraz zadba o wywóz i utylizację zebranych śmieci. – Liczymy na to, że spotkanie i wspólna praca będzie okazją do integracji mieszkańców. Prosimy tylko o odpowiedni strój i dobry humor. Pogoda jest już zamówiona, zatem będzie można w blasku słońca zrobić coś dla dobra naszego otoczenia i środowiska – mówi Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

(UM Świdnica), oprac. bfg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *