Poranek Familijny. Wygraj bilety do kina! (KONKURS)

Roztańczony, pełen zabawy, gier, konkursów i nauki Poranek Familijny czeka na najmłodszych widzów którzy przybędą do kina Cinema 3D w Świdnicy w najbliższą sobotę 23 kwietnia na godzinę 10:00.

11998687_976385742414307_120230168_n (1)

W najbliższy weekend świdnickie kino wraz z partnerami wydarzenia zachęcać będzie rodziców i dzieci do aktywnego spędzenia sobotniego poranka. Oprócz przyzwyczajenia najmłodszych widzów do wizyt w kinie i powolnego wprowadzenia ich do pięknego świata filmów czy pełnometrażowych bajek bardzo ważna jest też rozrywkowa forma prowadzenia zajęć przed takim seansem. Z powodzeniem różne gry i zabawy dydaktyczne od początku Poranków Familijnych w Świdnicy prowadzi Szkołą Językowa SMART starając się co edycję urozmaicać formę a każde spotkanie to inna tematyka zajęć.

Tym razem kino Cinema 3D w Świdnicy gościć będzie Szkołę Tańca Dance Spot z Centrum Rozwoju Osobistego Renesans więc na najmłodszych czekają różne zabawy taneczne oraz Zumba Kids! Nie zabraknie także konkursu w którym do wygrania będzie oprócz takich gadżetów filmowych jak słuchawki z filmu „Ant-Man” czy torby z bajki „Zwierzogród” , nagroda główna czyli bon na indywidualną jazdę konną z instruktorem w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie. Na koniec czekają polskie bajki na dużym ekranie, tym razem będzie to „Paweł i Gaweł” , „Warszawska Syrenka” oraz „Apolejka i jej osiołek” a już od maja podczas Poranków Familijnych doskonale znana wszystkim seria „Bolek i Lolek”.

PF_Grafika

KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie n asobotni POranek Familijny. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Od kiedy w kinie Cinema 3D w Świdnicy prowadzone są Poranki Familijne?

Odpowiedź należy przesłać na adres wiadomosci@swidnickie.pl, w tytule wpisać „Konkurs kino”, a w treści imię, nazwisko i nr telefonu. Na odpowiedzi czekamy do jutra, 20 kwietnia.

Konkurs rozstrzygnięty

Bilety wygrała pani Ewa Zawiła. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *