Aktualności, Polecamy, Świdnica

Ponad 20 tysięcy dla Artura! (FOTO)

Ponad 20 tysięcy złotych udało się zebrać podczas charytatywnego balu telewizji TVTS, który w tym roku odbył się na rzecz Artura Klai, świdniczanina, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

bal artur

Wśród gości balu, który odbył się 16 stycznia w Restauracji Manufaktura, jak zwykle nie zabrakło osób z Gminy Świdnica na czele z wójt Teresą Mazurek, przewodniczącego Rady Miejskiej w Świdnicy i Nadleśniczego Nadleśnictwa Świdnica Jana Dzięcielskiego, urzędników miejskich, pracowników starostwa, gości zrzeszonych w Automobil Klubie, grupy przedsiębiorców świdnickich na czele z prezesem SPiKŚ Edwardem Szywałą, młodych przedsiębiorców oraz kadry zarządzającej firmy Sonel.

Podczas aukcji prowadzonej przez dziennikarkę Violettę Mazurek licytowano m.in. miedzioryt z wizerunkiem pałacu prezydenckiego przekazany przez Kancelarię Prezydenta RP, przekazaną przez premiera RP Tomasza Siemoniaka srebrną, kutą przez rzemieślników artystów, paterę z wizerunkiem Kongresu Amerykańskiego, którą to otrzymał podczas wizyty w kongresie, załączone certyfikaty, ale również szklane anioły przekazane przez artystów plastyków Magdę i Andrzeja Kucharskich. Wśród przedmiotów znalazły się również: oryginalny posażek bogini płodności i rodziny Izydy wykonany z litego drzewa eukaliptusowego przekazany przez podróżnika, żeglarza i pisarza Macieja Krzeptowskiego, który opłynął świat na słynnym jachcie Maria, grafika Andrzeja Mleczki przekazana przez Ulę Pawłowską, mecenaskę sztuki, a także przelot samolotem oraz zestaw piór przekazany przez Lasy Państwowe. Dochód z licytacji wyniósł w sumie 20 tysięcy 200 złotych.

bal artur bal1 bal11 bal12 bal23 bal123 bal343 bal567 bal1234 bal2344 bal4567 bal15674 bal34511 bal234567

26 stycznia 2016

ONE COMMENT ON THIS POST To “Ponad 20 tysięcy dla Artura! (FOTO)”

  1. Bozena pisze:

    Wspaniale.To budujace ,ze ludzi obchodzi los innych.Kibicuje Arturowi i jego mamie i zycze wiecej podobnych akcji z takim wynikiem.Jakby co jeszcze raz przyjde zatanczyc zumbe:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *