Polonia-Stal znów wygrała

poloniasparing

poloniasparingKolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Polonii-Stali Świdnica przygotowujący się do rundy wiosennej w III lidze. Tym razem biało-zieloni okazali się lepsi od ligowego rywala – Śląska II Wrocław.

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Polonii-Stali Świdnica przygotowujący się do rundy wiosennej w III lidze. Tym razem biało-zieloni okazali się lepsi od ligowego rywala – Śląska II Wrocław. poloniasparing

W środę na stadionie OSiR-u w Świdnicy biało-zieloni wygrali 2:1 (2:1). Dla podopiecznych Marcina Morawskiego było to czwarte zwycięstwo w piątej grze kontrolnej. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Świdniczanie objęli prowadzenie po strzale Michała Skrypaka w 20. minucie. Pięć minut później goście wyrównali po stałym fragmencie i dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 32. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył Jan Skrypak, który ładnym strzałem zza linii pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki Śląska.

Po zmianie stron obie drużyny miały kilka szans na zmiane rezultatu, ale więcej goli nie padło.

W sobotę, 14 lutego, w kolejnej grze sparingowej Polonia-Stal podejmie lidera IV ligi KS Polkowice. Początek meczu w Świdnicy o godzinie 12.00.

Polonia-Stal: Stitou – Pankowski, Luber, Sudoł, Chrapek, Skrypak, Truszczyński, Rytko, Sz. Borowy, Szuba, G. Borowy oraz Kot, Salamon, Jaros, Rosiak, Kukla, Tobiasz, Schmidt