Policja szuka świadków

antyterrorysci

antyterrorysciWałbrzyscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do jakiego doszło 11 lipca 2012 roku przy ul. Wrocławskiej 134 w Wałbrzychu. Samochód dostawczy potrącił rowerzystę.

 

Wałbrzyscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do jakiego doszło 11 lipca 2012 roku przy ul. Wrocławskiej 134 w Wałbrzychu. Samochód dostawczy potrącił rowerzystę.policja

– Kierowca pojazdu dostawczego marki Ford Transit koloru białego, wykonując manewr skrętu w prawo, zajechał drogę rowerzyście, w wyniku czego doszło do zderzenia i jego upadku – relacjonuje oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu, asp. Joanna Żygłowicz. – Po zderzeniu kierowca samochodu pomógł pokrzywdzonemu podnieść się z ziemi, po czym odjechał dalej.

Pechowy rowerzysta w chwili zderzenia nie odczuwał żadnych dolegliwości, nie wezwał więc policji. Jednak po kilkunastu minutach poczuł ból w okolicy prawego stawu barkowego. W szpitalu zdiagnozowano u niego złamanie obojczyka. Przeszedł zabieg operacyjny. Po zgłoszeniu tego faktu na policję mężczyzna podczas zeznań podał rysopis sprawcy.

– Policja zwraca się z apelem o udzielanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do identyfikacji opisanego pojazdu i osoby, która go prowadziła. Informacje prosimy przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Wałbrzychu pod nr tel. 74-84-20-210 – apeluje asp. Joanna Żygłowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *