Podziel się po raz trzeci

Już jutro, 1 grudnia rozpoczyna się zbiórka darów w ramach akcji „Podziel się” Roberta Korólczyka i Przyjaciół.

podzielsie

Trzeci rok z rzędu świdnicki artysta kabaretowy Robert Korólczyk wraz z grupą przyjaciół organizuje pod patronatem „Wiadomości Świdnickich” świąteczną akcję pomocy osobom bezdomnym, samotnym oraz dzieciom z rodzin potrzebujących wsparcia. W tej edycji organizatorzy postanowili połączyć siły z Gimnazjum nr 2 w Świdnicy, które co roku organizuje paczki dla najuboższych rodzin uczniów swojej szkoły. Ponadto szkolny wolontariat pod opieką pani Adriany Krzyżaniak współpracuje z Domem Dziecka i Fundacją SKSK.

Przygotowania już trwają, a im więcej osób włączy się w nie, tym więcej osób zdołają obdarować organizatorzy. Każdy może pomóc!

Wystarczy w dniach od 1 do 11 grudnia 2015 r. wziąć udział w zbiórce darów. Zebrane produkty spożywcze długoterminowe, środki czystości, słodycze zostaną przekazane potrzebującym. Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia Robert Korólczyk wraz z wolontariuszami odwiedzi wszystkich z kolędą i dobrym słowem, wręczając im przygotowane paczki spełniające ich zupełnie małe marzenia.

(stan)

Zapraszamy do działania

W dniach od 1 do 11 grudnia 2015 r. produkty spożywcze długoterminowe, chemię gospodarczą, słodycze można przynosić do redakcji „Wiadomości Świdnickich przy al. Niepodległości 3/5 w godzinach od 10.00 do 14.00 lub do Centrum S3S przy ul. Długiej 33 w godzinach od 8.00 do 19.00.

Śledź informacje na portalu wiadomosci.swidnickie.pl, na łamach „WŚ” w wydaniu papierowym, a także profil akcji na Facebooku.

Polub nas, przyłącz się do nas. Działaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *