Świdnica

Podziel się po raz trzeci

Już jutro, 1 grudnia rozpoczyna się zbiórka darów w ramach akcji „Podziel się” Roberta Korólczyka i Przyjaciół.

podzielsie

Trzeci rok z rzędu świdnicki artysta kabaretowy Robert Korólczyk wraz z grupą przyjaciół organizuje pod patronatem „Wiadomości Świdnickich” świąteczną akcję pomocy osobom bezdomnym, samotnym oraz dzieciom z rodzin potrzebujących wsparcia. W tej edycji organizatorzy postanowili połączyć siły z Gimnazjum nr 2 w Świdnicy, które co roku organizuje paczki dla najuboższych rodzin uczniów swojej szkoły. Ponadto szkolny wolontariat pod opieką pani Adriany Krzyżaniak współpracuje z Domem Dziecka i Fundacją SKSK.

Przygotowania już trwają, a im więcej osób włączy się w nie, tym więcej osób zdołają obdarować organizatorzy. Każdy może pomóc!

Wystarczy w dniach od 1 do 11 grudnia 2015 r. wziąć udział w zbiórce darów. Zebrane produkty spożywcze długoterminowe, środki czystości, słodycze zostaną przekazane potrzebującym. Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia Robert Korólczyk wraz z wolontariuszami odwiedzi wszystkich z kolędą i dobrym słowem, wręczając im przygotowane paczki spełniające ich zupełnie małe marzenia.

(stan)

Zapraszamy do działania

W dniach od 1 do 11 grudnia 2015 r. produkty spożywcze długoterminowe, chemię gospodarczą, słodycze można przynosić do redakcji „Wiadomości Świdnickich przy al. Niepodległości 3/5 w godzinach od 10.00 do 14.00 lub do Centrum S3S przy ul. Długiej 33 w godzinach od 8.00 do 19.00.

Śledź informacje na portalu wiadomosci.swidnickie.pl, na łamach „WŚ” w wydaniu papierowym, a także profil akcji na Facebooku.

Polub nas, przyłącz się do nas. Działaj!

30 listopada 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *