PiS rozlicza Komorowskiego (FOTO)

foto 03

foto 03W ciągu najbliższych dni do mieszkańców wałbrzyskiego okręgu wyborczego trafi 30 tysięcy ulotek rozliczających działalność prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Posłanka Anna Zalewska poinformowała o akcji Prawa i Sprawiedliwości podczas konferencji prasowej w Świdnicy. W trakcie spotkania skomentowała również wydarzenia na lokalnym podwórku.

W ciągu najbliższych dni do mieszkańców wałbrzyskiego okręgu wyborczego trafi 30 tysięcy ulotek rozliczających działalność prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Posłanka Anna Zalewska poinformowała o akcji Prawa i Sprawiedliwości podczas konferencji prasowej w Świdnicy. W trakcie spotkania skomentowała również wydarzenia na lokalnym podwórku. foto 03

Ulotka z hasłem „Obiecał i Oszukał – jak Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał” to spis obietnic i realizacji przypisywanych prezydentowi RP. Wytknięto między innymi podpisanie ustawy o podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 roku życia, wciąż niższe niż w zachodniej Europie dopłaty dla polskich rolników, podwyżkę zamiast likwidacji abonamentu RTV, zgodę na dopuszczenie do obrotu roślin modyfikowanych genetycznie (GMO), wysłanie do szkół sześciolatków, zgodę na odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy czy sprzeciw Komorowskiego wobec obywatelskiej ustawy o okręgach sądowych, która miała zablokować likwidację małych sądów.

– Prezydent Komorowski jest pieszczochem ogólnopolskich mediów, dlatego z informacjami do wyborców musimy docierać oddolnie – tłumaczyła posłanka Zalewska.

Parlamentarzystka PiS pochwaliła się, że w okręgu wałbrzyskim zebrano 23100 podpisów poparcia pod kandydaturą Andrzeja Dudy na prezydenta RP. Jej zdaniem, to dowód, że w lokalnych strukturach partii nie ma żadnych zgrzytów. Nie skomentowała jednak informacji o pismach o zawieszeniu w członkostwie, jakie w ubiegłym tygodniu dotarły do członków zarządu Komitetu Miejskiego PiS w Świdnicy.

  1. skarżyła się również na brak kontaktu z prezydent Beatą Moskal-Słaniewską, zaapelowała do niej, aby urlopowała dyrektora OSiR-u Edmunda Frączaka, do czasu zakończenia postępowania prokuratorskiego(w sprawie przekroczenia uprawnień w zakresie zatrudnienia etatowych pracowników OSiR-u na fikcyjnych umowach okresowych oraz nieprawidłowości w zakresie dokumentowania i rozliczania inwestycji w 2014 roku). Zalewska kolejny raz stanęła w obronie prywatnych przewoźników, którzy od kilku miesięcy bezskutecznie starają się o ponowną możliwość korzystania z przystanków przy placu Grunwaldzkim w Świdnicy. Do tych tematów wrócimy w najbliższym czasie.

(ram), foto Wiktor Bąkiewicz

{gallery}galerie/150413pis{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *