Piłkarze z G1 najlepsi w hali

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Świdnicy okazali się najlepsi w zawodach halowej piłki nożnej rozgrywanych w ramach „Współzawodnictwa szkolnego 2016-2017”.

W turnieju, który odbył się 20 marca w Hali Zawiszów przy SP 1 wzięły udział cztery reprezentacje świdnickich gimnazjów. Większość spotkań stała na bardzo wyrównanym poziomie i do końca spotkania zwycięzca nie był pewny swojej wygranej. Cichy faworyt zawodów, piłkarze z jedynki, najpierw tylko jedną bramką pokonali drużynę Gimnazjum nr 2 (3-2). W kolejnym meczu poszło im trochę łatwiej z zespołem trójki, który wygrali 4-2. Na koniec czekało ich spotkanie z zeszłorocznym zwycięzcą halówki, uczniami Gimnazjum nr 4. W tym meczu padła tylko jedna bramka dla jedynki pieczętująca ich zwycięstwo w całym turnieju. Kolejne punkty zdobyte w zawodach pozwalają im na zwiększenie przewagi nad rywalami z pozostałych gimnazjów i umocnienie się na pozycji lidera w tegorocznym współzawodnictwie szkolnym.

Na zakończenie imprezy organizator, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, zadbał o pamiątkowe dyplomy i medale wręczone zwycięskim zespołom. Wyróżnieni zostali tez najlepsi zawodnicy: Jakub Sikora (G-1), Sebastian Kucharski (G-2), Patryk Mielnik (G-3), Bartosz Doliński (G-4).

Końcowa klasyfikacja (z punktacją do współzawodnictwa):

  1. Gimnazjum nr 1 – 6 pkt
  2. Gimnazjum nr 3 – 4 pkt
  3. Gimnazjum nr 4 – 3 pkt
  4. Gimnazjum nr 2 – 2 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *