Piłkarski szlagier. Polonia-Stal zagra z Górnikiem!

Przed nami kolejny weekend z rozgrywkami piłkarskimi. Hitem sobotnio-niedzielnych spotkań będzie konfrontacja w Świdnicy. W ramach rozgrywek IV ligi Polonia-Stal zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych.

Potyczki świdnicko-wałbrzyskie elektryzują nie tylko piłkarzy, ale też kibiców z obu miast. Część z nich darzy siebie dużą sympatią. Sportowo też zapowiada się ciekawie – Górnik to spadkowicz z III ligi. Ponadto oba zespoły dobrze weszły w nowy sezon. Po czterech kolejkach okupują piąte i szóste miejsce w tabeli, mając na koncie po siedem punktów, na które złożyły się dwie wygrane remis i porażka. Wyższe miejsce należy do posiadających lepszy bilans bramkowy świdniczan. Zwycięzca meczu w Świdnicy umocni swoją pozycję w czołówce tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę, 9 września o godzinie 13.00 na bocznym boisku kompleksu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej.

Z naszych czwartoligowców u siebie zagra też Karolina Jaworzyna. W sobotę o godzinie 16.00 podejmie Pogoń Oleśnica. Nasz jedynak w grupie zachodniej – AKS Strzegom czeka natomiast wyjazd do spadkowicza z III ligi – Olimpii Kowary (niedziela, 16.00).

W klasie okręgowej też będzie ciekawie. W sobotę Granit Roztoka zagra z Kryształem Stronie (16.00), Piławianka ze Zjednoczonymi Żarów (16.00), natomiast w niedzielę Skałki Stolec z Victorią Świebodzice (16.00), Orzeł Lubawka z LKS-em Bystrzyca Górna i Pogoń Duszniki z Gromem Witków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *