Piknik rowerowy przeniesiony

W niedzielę, 12 maja odbył się rajd rowerowy w ramach imprezy „Świdnica na rowery”. Rowerzyści po przejechaniu skróconą trasą otrzymali pamiątkowe koszulki oraz ciepły poczęstunek. Niestety intensywny deszcz pokrzyżował plany i zmusił organizatorów do odwołania pikniku rekreacyjnego.

Z niektórych zaplanowanych wcześniej atrakcji, czyli z dmuchańców oraz sportowego miasteczka będzie można skorzystaćpodczas festynu rodzinno – sportowego „Jan Paweł II papieżem sportowców”. Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 19 maja nad zalew Witoszówka w godzinach od 14.00 do 18.00. Atrakcje udostępnione będą nieodpłatnie.

Podczas festynu odbędzie się również losowanie nagród podarowanych przez sponsorów pikniku rowerowego. W losowaniu będą mogły wziąć udział wszystkie osoby, które odebrały opaski. Ci, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym, po okazaniu koszulki otrzymają dwa kupony uprawniające do losowania nagród, natomiast posiadacze opasek dostaną po jednym kuponie. Będą one wydawane w wyznaczonym miejscu, w godzinach od 13.30 do 14.00. Losowanie nagród zaplanowano od godziny 14.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *