Pijany weekend za kółkiem

policjaalkomatAż 16 nietrzeźwych kierowców zatrzymali od piątku do niedzieli wałbrzyscy policjanci. Większości z nich grozi więzienie i utrata prawa jazdy. Rekordzista wśród pijanych kierowców miał 2,29 prom. alkoholu w organizmie.

Aż 16 nietrzeźwych kierowców zatrzymali od piątku do niedzieli wałbrzyscy policjanci. Większości z nich grozi więzienie i utrata prawa jazdy. Rekordzista wśród pijanych kierowców miał 2,29 prom. alkoholu w organizmie.policjaalkomat
Jak mówią mundurowi taka liczba kierujących na podwójnym gazie w „zwykły” weekend to bardzo dużo. No bo nie było ani Andrzejek, ani Sylwestra, tym bardziej świąt i żadnych popularnych imienin, a tu tylu pijaków za kierownicą.

Od piątku do niedzieli w ręce stróżów porządku wpadło 16 nietrzeźwych kierowców. Aż 12 z nich miało ponad 0,5 prom. alkoholu we krwi i grozi im do 3 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy. Czwórce upiekło się, bo ich występek potraktowano jako wykroczenie. Mieli bowiem poniżej 0,5 prom. alkoholu w organizmie. Ale i tak nie mają czym się chwalić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *