Pijany spowodował pożar

straz

strazMając blisko trzy promile alkoholu we krwi, postanowił przygotować sobie posiłek, o którym zapomniał… Zapalił się garnek, następnie ścierka, a w kolejności meble. Na ratunek przyszli mu czujni sąsiedzi.

Mając blisko trzy promile alkoholu we krwi, postanowił przygotować sobie posiłek, o którym zapomniał… Zapalił się garnek, następnie ścierka, a w kolejności meble. Na ratunek przyszli mu czujni sąsiedzi.

straz

Do zdarzenia doszło 23 marca o godz. 17.15 w mieszkaniu budynku wielorodzinnego w Strzegomiu przy ul. Dąbrowskiego. Mężczyzna, który miał ok. trzech promili w organizmie, zasnął przygotowując posiłek.

Ogień z płonącego garnka przeniósł się na leżącą obok ścierkę, a następnie zajął meble – mówi Magdalena Ząbek z KPP Świdnica.

Czujni mieszkańcy, zobaczyli dym wydobywający się z lokalu na I piętrze. Weszli do mieszkania, zgasili garnek przy użyciu wiadra z wodą, obudzili nietrzeźwego lokatora i wyprowadzili na zewnątrz.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe, które zabrało do szpitala mężczyznę z objawami zaczadzenia. Po przebadaniu, został on wypuszczony.

 

mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *