Pijany przejechał człowieka

policja3Do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Orkana. Podpity szofer VW Transportera stracił panowanie nad autem i uderzył w barierkę. Gdy przechodzień chciał mu pomóc kierowca niespodziewanie ruszył i przejechał mężczyznę.

Do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Orkana. Podpity szofer VW Transportera stracił panowanie nad autem i uderzył w barierkę. Gdy przechodzień chciał mu pomóc kierowca niespodziewanie ruszył i przejechał mężczyznę.policja

Na razie nie wiadomo jak to się stało, że prowadzący busa nie zauważył idącego w jego kierunku człowieka. Częściową odpowiedzią na to pytanie może być stan kierowcy, który jechał na podwójnym gazie. Miał ponad 2 prom. alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło ok. 19:00 w zeszłą sobotę. Jadący ul. Orkana VW Transporter niespodziewanie zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w barierkę. Wypadek widział przypadkowy przechodzień, 60-letni mężczyzna, który postanowił pomóc kierowcy. Gdy zbliżył się do samochodu ten nagle ruszył i przejechał starszego mężczyznę, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Na szczęście nic nie zagraża jego życiu, ale po takich przygodach chyba nigdy już nie zdecyduje się pomóc ofierze wypadku. Kierowcę busa zatrzymał chwilę później przypadkowy patrol policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *