Panie i panowie wracają do gry

siatkauniwersal2

siatkauniwersal2W sobotę, 10 stycznia pierwsze mecze o punkty w nowym roku rozegrają drugoligowe siatkarki MKS-u Świdnica i trzecioligowcy z Dekorii Świdnica. Oba nasze zespoły czekają pojedynki na własnym, parkiecie.

 

 W sobotę, 10 stycznia pierwsze mecze o punkty w nowym roku rozegrają drugoligowe siatkarki MKS-u Świdnica i trzecioligowcy z Dekorii Świdnica. Oba nasze zespoły czekają pojedynki na własnym, parkiecie. siatkauniwersal2

Zajmujące dziewiąte miejsce w tabeli podopieczne Marka Olczyka o godzinie 15.00 w hali na osiedlu Zawiszów podejmą ósmą w stawce Dębowiankę/PLKS Pszczyna. W tabeli obie drużyny dzielą tylko trzy punkty. Na wyjeździe MKS gładko przegrał – przed własną publicznością będzie miał szansę na udany rewanż.

Również w sobotę odbędą się pierwsze w tym roku spotkania w III lidze panów. W hali przy ulicy Pionierów w Świdnicy UKS Dekoria zmierzy się z MTS-em Międzylesie. Początek meczu o godzinie 16.00. Wolne będą mieli siatkarze z Żarowa, którzy swój mecz z Tygrysami Strzelin rozegrali awansem jeszcze w starym roku. Żarowianie po zaciętym boju wygrali na parkiecie rywala 3:2 (-22, 24, 21, -19, 8).

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *