Otwarte warsztaty z technologii 3D

W Młodzieżowym Domu Kultury zbudowali już latającego drona, roboty sterowane i autonomiczne, a teraz przyszedł czas na coś, co pozwoli młodzieży dodatkowo rozwinąć skrzydła. To warsztaty letnie związane z technologią wydruku 3D.

MDK (1) MDK (2)

Przypomnijmy, że na przełomie maja i czerwca w placówce na kole robotyki trwały intensywne prace nad budową drukarki 3D. Projekt możliwy był dzięki partnerstwu placówki z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „InvestPark”.

Uczestnicy zajęć stałych zbudowali drukarkę 3D, a teraz przyszła kolej na naukę jej wykorzystania w dzisiejszym świecie.

Koło Robotyki ogłasza nabór na pierwsze otwarte warsztaty letnie związane z technologią druku 3D dla wszystkich chętnych uczniów gimnazjum i szóstych klas szkoły podstawowej.

Warsztaty odbędą się w MDK przy ul. Nauczycielskiej 2 w terminie od 18 do 22 lipca. Od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 14.00, a w piątek od 11.00 do 13.00.
Tematyka poruszana na warsztatach związana będzie z szeroko pojętym zagadnieniem druku 3D. Warsztaty zaczną się od samej teorii, a skończą na praktycznej nauce modelowania 3D i wydrukowania wykonanych projektów.

Warsztaty są całkowicie darmowe, ale ilość miejsc jest ograniczona. Przewidziano 10 miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: kontakt@robotyka.swidnica.pl.

W treści wiadomość należy podaj imię i nazwisko dziecka, klasę i szkołę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na każdy e-mail odpowiedzą organizatorzy.

Więcej informacji na temat warsztatów jak i koła robotyki można znaleźć na stronie internetowej MDK http://mdk.swidnica.pl/zajecia/robotyka/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *