Otwarcie Centrum Przesiadkowego już w poniedziałek!

Uroczyste otwarcie Centrum Przesiadkowego w Świdnicy – jednej z większych inwestycji w naszym mieście, która realizowana była od 2012 r. pod nazwą„Budowa Centrum Przesiadkowego przy ul. Dworcowej i Kolejowej w Świdnicyodbędzie się w poniedziałek, 31 sierpniao godz. 11.00.

Uroczyste otwarcie Centrum Przesiadkowego w Świdnicy – jednej z większych inwestycji w naszym mieście, która realizowana była od 2012 r. pod nazwą „Budowa Centrum Przesiadkowego przy ul. Dworcowej i Kolejowej w Świdnicy odbędzie się w poniedziałek, 31 sierpnia o godz. 11.00.

 

 

Od wtorku, 1 września odprawa podróżnych przeniesiona zostanie na dworzec autobusowy przy ul. Kolejowej w Świdnicy. W związku z powyższym tymczasowe przystanki komunikacyjne na ul. Spacerowej ulegną likwidacji.

Jednocześnie informujemy, że odprawy z zachowaniem kierunkowości będą się odbywały w zależności od kierunku, z następujących stanowisk:

  1. Dzierżoniów (Kłodzko, Bielawa, Walim, Lutomia) – stanowisko nr 1 i 2,

  2. Wrocław (Gogołów, Miłochów, Sobótka, Sady, Chwałów) – stanowisko nr 3 i 4,

  3. Strzegom (Jaworzyna Śląska, Legnica, Żarów) – stanowisko nr 5 i 6,

  4. Wałbrzych (Świebodzice, Bolków, Jawor, Jelenia Góra) – stanowisko nr 7,8 i 9.

Szczegóły co do godzin i stanowisk odpraw w poszczególnych dniach tygodnia oraz „Regulamin korzystania z dworca autobusowego w Świdnicy” są udostępnione na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy http://um.swidnica.pl/pages/biznes/przydatne-informacje/komunikacja.php w zakładce przewoźnicy DA.

Jednocześnie informujemy, że celem umożliwienia zapoznania się z infrastrukturą dworca, organizacją ruchu, stanowiskami odpraw, itp. w dniu 31 sierpnia od godziny 13.00 do godzin zamknięcia, dworzec będzie udostępniony wszystkim zainteresowanym przewoźnikom.

 

Jak wygląda świdnickie Centrum Przesiadkowe? Zobacz TU

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *