Osunął się mur przy ratuszu

straz

strazNiewiele brakowało, a prace budowlane prowadzone na parkingu przylegający do gmachu wałbrzyskiego magistratu skończyłyby się tragicznie. Osunął się bowiem zabytkowy mur oporowy sąsiadujący z ratuszem. Szczęście, że nikt nie ucierpiał.

 

Niewiele brakowało, a prace budowlane prowadzone na parkingu przylegający do gmachu wałbrzyskiego magistratu skończyłyby się tragicznie. Osunął się bowiem zabytkowy mur oporowy sąsiadujący z ratuszem. Szczęście, że nikt nie ucierpiał.policja

Dobrze, że nikt w tym czasie nie przechodził wąskimi schodami między urzędem a kamienicą przy Pl. Magistrackim. Olbrzymie kamienie mogły przygnieść przechodniów. Na szczęście nikogo w pobliżu nie było. Głazy uszkodziły jednak sąsiednią kamienicę i spadły na schody prowadzące podwórkiem od Pl. Tuwima na Pl. Magistracki.

Zabytkowy mur osunął się zupełnie niespodziewanie. W chwili gdy robotnicy prowadzący remont parkingu przy ratuszu wylewali beton, umacniając w ten sposób nowy parking, runęła część kamienistego ogrodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *