Ostatnia szansa ŚKPR-u?

skpr-kalisz15

skpr-kalisz15Nadzieje na utrzymanie w I lidze wciąż są, ale do ich podtrzymania potrzebne jest zwycięstwo w sobotnim meczu z MKS-em Kalisz (11 kwietnia, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Ekipa z Wielkopolski jest dla Szarych Wilków dość szczęśliwym przeciwnikiem. Tylko jedna z pięciu potyczek zakończyła się przegraną.

 

Nadzieje na utrzymanie w I lidze wciąż są, ale do ich podtrzymania potrzebne jest zwycięstwo w sobotnim meczu z MKS-em Kalisz (11 kwietnia, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Ekipa z Wielkopolski jest dla Szarych Wilków dość szczęśliwym przeciwnikiem. Tylko jedna z pięciu potyczek zakończyła się przegraną.

 

ŚKPR wygrał dwa ostatnie mecze z MKS-em Kalisz i to w hali przeciwnika. Teraz passę trzeba podtrzymać w meczu przed własną publicznością. Jeśli podopieczni Grzegorza Gowina dopiszą do swojego dorobku upragnione dwa punkty i nie będzie sensacji w starciu Końskie – Chrzanów, ŚKPR doskoczy do MTS-u na dystans zaledwie jednego oczka. Wówczas, na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek wciąż realne będzie zakończenie ligi na dwunastym miejscu i prawo gry w barażach o utrzymanie. skpr-kalisz15

 

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – MKS Kalisz, sobota, 11 kwietnia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *