Piłka Ręczna, Sport

Ostatnia próba przed ligą na minus

Porażką zakończył się ostatni sparing piłkarzy ŚKPR-u Świdnica przed rundą rewanżową w I lidze. ŚKPR przegrał w Grodkowie z Olimpem. Największym problemem Szarym Wilków okazała się skuteczność.

skpr_08

Świdniczanie ulegli 24:30 (8:13) przy czym rozmiary porażki są nieco mylące, bo przez zdecydowaną większą część zawodów wynik oscylował wokół remisu. Jeszcze na trzy minuty przed końcem Olimp prowadził tylko dwoma bramkami.

– Mecz pokazał, że jesteśmy dobrze przygotowani kondycyjnie. Dziś problemem była skuteczność. Zbyt szybko kończone były akcje. Mamy nadzieję, że w sobotę w meczu z Pomezanią skuteczność będzie lepsza – podsumował Arkadij Makowiejew, członek zarządu klubu i trener odnowy biologicznej.

Niestety, w przededniu wznowienia rozgrywek w zespole jest kilka kontuzji. Z powodu urazów w meczu z Olimpem nie zagrali Władysław Makowiejew i Patryk Dębowczyk.

Runda rewanżowa w I lidze piłki ręcznej rozpocznie się już w sobotę, 6 lutego. ŚKPR zagra u siebie z Pomezanią Malbork.

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica 30:24 (13:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz – Grochowski 5, Piędziak 5, Bruy 4, Yefimenko 4, Macyszyn 2, P. Rogaczewski 1, Dziwiński 1, Jarząbek 1, Chaber, Motylewski, Bieżyński

3 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *