OKRĘG 4
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. Szkut Jan, lat 62, Jaroszów
2. Krosta Hanna Jadwiga, lat 58, Strzegom
3. Stańczyk Bernarda Teresa, lat 59, Strzegom
4. Miłek Zbigniew Józef, lat 49, Jaroszów
5. Rynduch Jan, lat 64, Granica
6. Ważny Seweryn, lat 53, Bartoszówek
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Marchlewski Grzegorz Ryszard, lat 42, Kostrza
2. Pylak Jolanta, lat 38, Strzegom
3. Zając Władysław, lat 47, Jaroszów
4. Bodnar Wojciech Przemysław, lat 39, Rogoźnica
5. Kolendra Marcin Michał, lat 19, Strzegom
6. Węgrzyn Adam, lat 66, Stawiska
7. Siekaniec Tomasz Piotr, lat 43, Strzegom
Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1. Sulima Grzegorz Maciej, lat 43, Strzegom
2. Rosiek Henryk, lat 55, Olszany
3. Nowak Marzena Ewa, lat 52, Strzegom
4. Duś Adam Stefan, lat 55, Strzegom
5. Pilch Sławomir Piotr, lat 31, Strzegom
6. Abram Krzysztof Bolesław, lat 52, Jaroszów
7. Sucharzewska Wioletta Ewa, lat 36, Strzegom
Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Kuźma Józef, lat 65, Strzegom
2. Durlik Paweł, lat 37, Strzegom
3. Kania Izabela, lat 32, Strzegom
4. Falkiewicz Andrzej, lat 52, Jaroszów
5. Sulikowski Jan Stanisław, lat 49, Goczałków
6. Błońska Tatiana, lat 70, Strzegom
7. Zatorski Tadeusz, lat 59, Strzegom
8. Róg Monika, lat 38, Żółkiewka
9. Budiukin Borys Michał, lat 29, Strzegom
10. Gmyrek Piotr Paweł, lat 32, Strzegom
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. Cebula Sabina Irena, lat 49, Strzegom
2. Forski Bronisław Tadeusz, lat 57, Strzegom
3. Cichoński Jerzy Józef, lat 53, Olszany
4. Sarlej Waldemar Andrzej, lat 46, Strzegom
5. Pidanty Grzegorz Zygmunt, lat 36, Strzegom
6. Nejman Beata, lat 36, Strzegom
7. Dudzińska Dorota Anna, lat 44, Strzegom
8. Wojciechowska Halina, lat 58, Pastuchów
9. Chajduga Kazimierz, lat 47, Kostrza
10. Wojciów Marian, lat 71, Strzegom
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
1. Wójtowicz Robert Przemysław, lat 37, Strzegom
2. Jarosińska Urszula, lat 59, Strzegom
3. Zawadzki Robert Zenon, lat 46, Szymanów
4. Olech Krzysztof Janusz, lat 44, Strzegom
5. Kisielewicz Agnieszka Marta, lat 33, Strzegom
6. Paluch Piotr, lat 44, Stanowice
7. Hajduk Magdalena Natalia, lat 25, Strzegom
8. Cedzidło Grzegorz, lat 33, Strzegom
9. Rozwałka Andrzej Władysław, lat 56, Strzegom
10. Witkowska Anna Sylwia, lat 35, Strzegom
GRANICE OKRĘGU 4 obejmują miasto i gminę Strzegom.