Aktualności

OKRĘG 3

W okręgu nr 3 w wyborach do Rady Powiatu o  5 mandatów ubiega się 54 kandydatów. W okręgu nr 3 w wyborach do Rady Powiatu o  5 mandatów ubiega się 54 kandydatów. Oto ich nazwiska:

 

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 

1. Owczarski Zbigniew, lat 68, Żarów

2. Borowiec Barbara, lat 28, Piotrowice

3. Sionko Zbigniew Marian, lat 56, Żarów

4. Cudo Mateusz, lat 27, Żarów

5. Szczepaniak Katarzyna Anna, lat 28, Żarów

6. Dziedzic Kamil, lat 25, Żarów

7. Juralewicz Anita Barbara, lat 37, Żarów

 

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

1. Wachowiak Stanisław, lat 69, Żarów

2. Dydycz Halina, lat 64, Jaworzyna Śląska

3. Pająk Roman, lat 58, Pastuchów

4. Mazur Jan, lat 63, Łażany

5. Łesak Józef, lat 53, Mysłaków

6. Żmuda Marek, lat 61, Zebrzydów

7. Gerus Tomasz Maciej, lat 23, Biała

8. Rudnik Władysław, lat 60, Bożanów

9. Grabowski Grzegorz, lat 33, Buków

10. Lempart Witold, lat 47, Witków

 

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

1. Jagła Robert Aleksander, lat 42, Wierzbna

2. Sołtys Krzysztof Bronisław, lat 47, Jaworzyna Śląska

3. Szpilakowski Adam, lat 58, Śmiałowice

4. Bytniewski Andrzej Witold, lat 60, Nowy Jaworów

5. Młocek Grzegorz, lat 22, Marcinowice

6. Kuta Janina Zofia, lat 51, Wiry

7. Sawko Grzegorz, lat 34, Stary Jaworów

8. Nasiadka Natalia, lat 23, Milikowice

 

Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

1. Krzaczek Jacek, lat 41, Jaworzyna Śląska

2. Chrapek Stanisław, lat 40, Żarów

3. Falczyszyn Edward, lat 60, Mysłaków

4. Giemza Urszula, lat 44, Pastuchów

5. Lesiak Wojciech Stanisław, lat 23, Żarów

6. Litwińska Magdalena, lat 28, Żarów

7. Dobrowolska Izabela Agnieszka, lat 24, Klecin

8. Zięba Małgorzata Czesława, lat 48, Mrowiny

9. Witkowska Barbara Genowefa, lat 52, Imbramowice

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU

 

1. Zywer Marek Jan, lat 48, Mielęcin

2. Potoczna Katarzyna Anna, lat 36, Żarów

3. Kita Natalia Barbara, lat 53, Jaworzyna Śląska

4. Dudzic-Goljasz Magdalena Monika, lat 31, Chwałków

5. Krupczak Mariusz Mirosław, lat 32, Bolesławice

6. Porębski Ryszard Antoni, lat 53, Świdnica

7. Gruszecka Zofia Barbara, lat 48, Pasieczna

8. Chodur Kazimierz, lat 57, Żarów

9. Mendak Lidia, lat 50, Pszenno

10. Kowalczyk Paweł Zbigniew, lat 29, Świdnica

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

 

1. Worsa Zygmunt, lat 53, Kalno

2. Grzegorzewicz Grzegorz Sławomir, lat 33, Jaworzyna Śląska

3. Gołębiowski Władysław, lat 55, Szczepanów

4. Słowik Helena Teresa, lat 52, Przyłęgów

5. Olejarczyk Bolesław, lat 59, Wilków

6. Horodyski Robert Tomasz, lat 52, Marcinowice

7. Adamowicz Małgorzata Maria, lat 41, Jaworzyna Śląska

8. Przystał Urszula Anna, lat 28, Imbramowice

9. Plencler Maciej Józef, lat 48, Jaworzyna Śląska

10. Buchowski Adam Jarosław, lat 27, Stary Jaworów

 

GRANICE OKRĘGU NR 3 tworzą gminy: Jaworzyna Śląska, Marcinowice i Żarów

31 października 2010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *