Aktualności

OKRĘG 1

W okręgu nr 1 o mandat radnego Rady Powiatu świdnickiego o 6 mandatów ubiega się 68 kandydatów. W okręgu nr 1 o mandat radnego Rady Powiatu świdnickiego o 6 mandatów ubiega się 68 kandydatów. Oto oni:

 

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 

1. Rataj Henryk, lat 62

2. Grabek Józef, lat 63

3. Pieprz Elżbieta, lat 54

4. Poradowski Andrzej Edward, lat 62

5. Czternastek Marta Joanna, lat 33

6. Gielerska Natalia Olimpia, lat 25

7. Owocka Lilianna, lat 56

8. Rosiński Marian, lat 75

9. Szczerbińska-Tercjak Katarzyna Honorata, lat 28

10. Natanek Zdzisław, lat 62

 

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Chrząstowski Janusz Wiesław, lat 60

2. Marciniak Barbara Jadwiga, lat 63

3. Kusaj Marian Adam, lat 63

4. Kurczyńska Izabela, lat 37

5. Kowalczyk Krzysztof Józef, lat 51

6. Smok Marek, lat 47

7. Gielgier Krzysztof, lat 32

8. Dworzyńska Dorota Ewa lat 46

9. Bolek Barbara, lat 56

10. Kowalska Jadwiga Barbara, lat 57

11. Gafizow Agnieszka Beata, lat 37

12. Zdziech Przemysław Rafał, lat 31

 

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

1. Synowska Alicja, lat 35

2. Marciniszyn Bolesław Władysław, lat 58

3. Szczepankowska Beata, lat 46

4. Krug Tomasz, lat 25

5. Jezierski Remigiusz, lat 34

6. Kowalska Małgorzata, lat 57

7. Kowal Paweł Jan, lat 27

8. Żurek Marian Andrzej, lat 57

9. Warakomski Marek Marian, lat 47

10. Muraszko Helena Ewa, lat 51

 

Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Zduńczyk Zbigniew Edward, lat 57

2. Szelest Wiesław Antoni, lat 64

3. Barcicka Magdalena, lat 25

4. Szydłowski Dariusz Krystian, lat 32

5. Żuraw Mieczysław, lat 62

6. Dereniowska-Fąfara Anna Barbara, lat 64

7. Kudyba Maciej, lat 31

8. Fulbiszewska Joanna Janina, lat 51

9. Wieczorek Kazimierz Stanisław, lat 43

10. Żabrowska Jadwiga Urszula, lat 59

11. Jamro Paweł Grzegorz, lat 31

12. Korsak Tadeusz, lat 68

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU

1. Jaszewska Katarzyna, lat 40

2. Masłowski Mieczysław Jan, lat 68, Opoczka

3. Sałata Joanna, lat 40, Grodziszcze

4. Woźniak Iwona, lat 48

5 . Mojsa Tomasz Andrzej, lat 32

6. Marciniszyn Mariusz, lat 41, Witoszów Dolny

7. Trzeciak Anna, lat 45

8. Kopeć Edyta Joanna, lat 34

9. Poręba Józef, lat 57, Jaworzyna Śląska

10. Kaczmarczyk Renata Jolanta, lat 51

11. Jarosz Danuta, lat 63

12. Michałowski Dominik Mariusz, lat 28

 

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

1. Etel Roman Ryszard, lat 41, Bystrzyca Dolna

2. Skórski Waldemar Jerzy, lat 44

3. Podgórska Emilia Maria, lat 58

4. Sławińska-Gąska Grażyna, lat 51

5. Puć-Pietrzykowska Dorota Regina, lat 32

6. Rutkowski Kazimierz, lat 62

7. Frączak Edmund Zbigniew, lat 50

8. Domagała Jerzy Bogumił, lat 55

9. Gregorczyk Iwona Zdzisława, lat 44

10. Kościów Tomasz Remigiusz, lat 36

11. Waligóra Janusz, lat 34, Boleścin

12. Sochacki Jacek Bernard, lat 48

 

GRANICE OKRĘGU TO:

 

GMINA MIEJSKA ŚWIDNICA place: Michała Drzymały, Grunwaldzki, Jana Pawła II, Kombatantów, Ludowy, Św. Małgorzaty, Pokoju, 1000-lecia Państwa Polskiego, Wojska Polskiego, Wolności, ulice: Księżnej Agnieszki, Agrestowa, Akacjowa, Aleja Brzozowa, Aleja Goplany, Aleja Niepodległości, Basztowa, Bocheńska, Boczna, Bohaterów Getta, Bokserska, Bracka, Budowlana, Bystrzycka, Chłopska, Chorwacka, Bolesława Chrobrego, Cicha, Czarna Droga, Czereśniowa, Czeska, Częstochowska, Czwartaków, Daleka, Dębowa, Długa, Dworcowa, Działkowa, Esperantystów, Fabryczna, Folwarczna, Franciszkańska, Francuska, Gajowa, Garbarska, Gdyńska, Grodzka, Hetmańska, Hodowlana, Husarska, Inżynierska, Jagiellońska, Jagienki, Jodłowa, Kanonierska, Kasztanowa, Kątna, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Kliczkowska, Klonowa, Kolejowa, Hugona Kołłątaja, Komunalna, Komunardów, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Krakowska, Kosynierów, Kościelna, Kotlarska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kraszowicka, Krótka, Kręta, Leona Kruczkowskiego, Księcia Bolka Świdnickiego, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Letnia, Lipowa, Lwowska, Łączna, Łąkowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) oraz od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Łukowa, Łużycka, 1 Maja, 8 Maja, Malinowa, Mała, Jana Matejki, Mazowiecka, Mennicka, Metalowców, Mieszka I, Gustawa Morcinka, Morelowa, Muzealna, Nadbrzeżna, Nad Tamą, Nasypowa, Nauczycielska, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, Okrężna, Pańska, Parkowa, Piekarska, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Podchorążych, Podolska, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Przedwiośnie, Przelotowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Kazimierza Pułaskiego, Pusta, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rolnicza, Równa, Różana, Rycerska, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Sadowa, Saperów, Serbska, Sienna, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 23 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Siostrzana, Piotra Skargi, Składowa, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Słowiańska, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców, Stalowa, Stawki, Strzelińska, Szarych Szeregów, Szczęśliwa, Szpitalna, Śląska od nr 1 do nr 49 (strona nieparzysta), Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna, Tenisowa, Lwa Tołstoja, Torowa, Towarowa, Romualda Traugutta, Trybunalska, Trzeboszańska, Ułańska, Wadowicka, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Wałowa, Warszawska, Wąska, Wesoła, Westerplatte od nr 2 do nr 26 i od nr 30 do nr 108 (strona parzysta) oraz od nr 7 do nr 99 (strona nieparzysta), Wewnętrzna, Wielecka, Wierzbowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wodna, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby, Zakole, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Zielona, Zygmuntowska, Stefana Żeromskiego

31 października 2010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *