Okradli pracodawcę na 30 tys. zł.

policja1

policja1Policjanci z komisariatu w Boguszowie Gorcach zatrzymali dwóch sprawców kradzieży mienia z terenu jednego z zakładów pracy w mieście. 28 i 41-letni mężczyźni wykorzystując fakt zatrudnienia wynosili różne elementy, których wartość oszacowano na kwotę 30 tysięcy złotych.

 

Policjanci z komisariatu w Boguszowie Gorcach zatrzymali dwóch sprawców kradzieży mienia z terenu jednego z zakładów pracy w mieście. 28 i 41-letni mężczyźni wykorzystując fakt zatrudnienia wynosili różne elementy, których wartość oszacowano na kwotę 30 tysięcy złotych.policja

O kradzieży różnych elementów w jednym z boguszowskich zakładów pracy policjanci dowiedzieli się w sierpniu bieżącego roku. Wartość skradzionego mienia właściciel oszacował na kwotę 30 tysięcy złotych. W wyniku podjętych działań procesowych i operacyjnych funkcjonariusze z komisariatu w Boguszowie Gorcach ustalili tożsamość podejrzanych. Okazali się nimi 28 i 41-letni pracownicy zakładu. Udowodniono im również 4 kradzieże z włamaniem. Obaj panowie usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do winy. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia paserów w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *