Odzyskali audi za 150 tys. zł.

policjant

policjantPolicjanci z wałbrzyskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali wczoraj samochód Audi Q7. Pojazd skradziony został na terenie Niemiec, a jego wartość to 150 tysięcy złotych.

 

Policjanci z wałbrzyskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali wczoraj samochód Audi Q7. Pojazd skradziony został na terenie Niemiec, a jego wartość to 150 tysięcy złotych. policja1

Funkcjonariusze Straży Granicznej posiadali informację, o skradzionym z terenu Niemiec samochodzie Audi Q7. Od dłuższego czasu wspólnie z policjantami z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili czynności zmierzające do odzyskania skradzionego auta. Wczoraj policjanci ze Strażą Graniczną udali się w rejon Podzamcza, gdzie podejrzewali, iż może tam znajdować się skradziony pojazd. Informacje potwierdziły się. Samochód zabezpieczono na parkingu policyjnym. Obecnie trwają czynności związane z ustaleniem, w jaki sposób skradziony pojazd znalazł się na terenie powiatu wałbrzyskiego. Wartość odzyskanego mienia szacowana jest na 150 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *