Obszerne „Wiadomości Świdnickie” już w kioskach

Obszerne 40-stronnicowe „Wiadomości Świdnickie” już w kioskach. 24 strony gazety i 16 stron „Wiadomości Łokciowych”, a do tego plan lekcji i konkursy z nagrodami. Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer naszego tygodnika. Sprawdź o czym przeczytasz tym razem…

Na jedynce temat „Tragiczny tydzień na drogach”. W stanie krytycznym znajduje się mężczyzna, który został potrącony przez samochód osobowy w Pszennie. Poszkodowanego do szpitala zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W numerze również o nietypowej akcji strażaków, ewakuacji na Osiedlu Młodych, inwestycjach drogowych, nowych ścieżkach, wieściach z biblioteki, rocznicy obrony Lwowa, Budżecie Obywatelskim, wakacyjnych podróżach, pomocy dla Czerska, targach zdrowia, wizytacjach w szkołach, Świdnickim Łokciu, dożynkach gminnych, topografii miasta i turnieju koszykówki.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s. W tym tygodniu również gratis – plan lekcji!

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *