O piąte zwycięstwo z rzędu

Jeszcze nie opadły emocje po wygranym 26:23 meczu z GOKiS-em Kąty Wrocławskie, a przed ŚKPR-em kolejna przeszkoda i kolejny komplet punktów do zdobycia. W sobotę (26 października, godzina 18,00, hala sportowo-widowiskowa im. Haliny Aszkiełowicz) Szare Wilki podejmą SPR Oleśnica.

Rywal jest beniaminkiem rozgrywek i jak na razie zderzenie z II ligą jest dla niego bolesne. Oleśniczanie pozostają jedynymi w lidze, którzy nie zdobyli dotąd choćby jednego punktu. Wszystkie sześć swoich spotkań przegrali. Po raz pierwszy w tych rozgrywkach młoda drużyna trenera Krzysztofa Terebuna przystąpi do meczu w roli zdecydowanego faworyta, ale ten fakt nie powinien zmącić czujności. Rywal z pewnością liczy na przełamanie, a i ma pewnie swoje atuty w postaci doświadczenia czy przewagi fizycznej. W drodze po wygraną ŚKPR musi zagrać na 100 procent swoich możliwości i z maksymalną koncentracją! Dodajmy, że będzie to pierwsza w historii potyczka ŚKPR-u z SPR-em Oleśnica. W przeszłości rywalem świdniczan był inny oleśnicki klub Pogoń, ale SPR nie jest kontynuatorem jej dokonań.

Meczowi z SPR-em Oleśnica będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: konkursy dla kibiców, w których nadarzy się okazja zdobycia atrakcyjnych nagród: biletów do kina Cinema 3d, voucherów na zniżki na kurs prawa jazdy w Akademii Nauki Jazdy RobLech, talonów konsumpcyjnych do pizzerii Przesiadka i restauracji Burger Stacja. Kibiców tradycyjnie będzie zabawiać i zagrzewać do dopingu klubowa maskotka – Szary Wilk.

CO: Mecz I ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica

KIEDY: Sobota, 26.10.2019, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież do 18 lat – wstęp wolny

7. kolejka (26-27.10)
ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica (sb. 18.00)
Zew Świebodzin – Wolsztyniak
Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica
Trójka Nowa Sól – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie
Orlik Brzeg – Żagiew Dzierżoniów
Sparta Oborniki Śl. pauzuje
Moto Jelcz Oława – GOKiS Kąty Wrocławskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *