Nowy stadion szczęśliwy dla Dabro-Bau Polonii/Stali?

Drugi raz zagrają na nowym stadionie piłkarze Dabro-Bau Polonii Świdnica. Po zwycięstwie 4:2 z MKP Wołów, biało-zieloni staną przed szansą zdobycie kolejnych trzech punktów, tym razem w starciu z GKS-em Mirków/Długołęka (sobota, godz. 16.00, stadion OSiR)

Do spotkania świdniczanie podejdą podbudowani zwycięstwem w meczu IV rundy Pucharu Polski OZPN Wałbrzych z Nysą Kłodzko. W środę pokonali na wyjeździe rywali 4:1, a na listę strzelców wpisali się: Filip Brzeziński, Alefe Lima Santos, Andrej Kozaczenko i Wojciech Szuba.

GKS Mirków/Długołęka jest beniaminkiem IV ligi. Po siedmiu kolejkach plasuje się na czternastym miejscu, mając na koncie cztery punkty (1-1-5). Ostatnie mecze nie były udane. GKS kolejno przegrywał 3:4 z Orłem Prusice, 1:4 z Sokołem Marcinkowice i 1:7 z Górnikiem Wałbrzych.

Dabro-Bau Polonia-Stal aktualnie jest siódma. W dorobku ma 10 punktów (3-1-3). W trzech ostatnich występach kolejno pokonali 2:0 Unię Bardo, przegrali 0:4 ze Śląskiem II Wrocław i wygrali 4:2 z MKP Wołów.

Zjednoczonych Żarów czeka wyjazd do lidera tabeli – Górnika Wałbrzych (niedziela, godz. 16.00), za występujący w grupie zachodniej AKS Strezegom podejmie Spartę Grębocice (sobota, godz. 15.00).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *