Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Trzy ciosy siekierą w głowę”. Ze złamaniem kości czaszki i uszkodzeniem tkanki mózgowej trafiła do szpitala 37-letnia świdniczanka. Jej partner uderzał ją najpierw garnkiem, a później trzy razy siekierą w głowę i lewą dłoń. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

W numerze również o rozboju na nastolatku, pożegnaniu byłego wojewody, konkursach w bibliotece, budowie ciepłociągu, świdnickim żłobku, remontach w szkołach, pierwszym turnusie Miasta Dzieci, Rajdzie Pojazdów Zabytkowych, Food Truck Show, urodzinach Klubu Seniora, Topografii miasta Świdnicy i zwycięstwie Pawła Fajdka.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *