Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

W poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Czy w twoim sąsiedztwie mieszka pedofil? Sprawdź”. Siedem osób z powiatu świdnickiego znalazło się w bezpłatnym i publicznym rejestrze groźnych przestępców seksualnych. Dostępna dla każdego baza ruszyła 1 stycznia. Na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić imię, nazwisko, datę urodzenia, fotografię i wyrok pedofilów oraz gwałcicieli. Sprawdź, czy mieszkają w twojej okolicy.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, Orszaku Trzech Króli, imprezach charytatywnych, sukcesach uczniów, aktywnym roku w świdnickim schronisku, wyprawie świdniczanina na K2, skwerze jak z bajki, wsparciu dla osób otyłych, atrakcjach w ramach WOŚP i wielkim kolędowaniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

8 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *