Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Wyjątkowo we wtorek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „2017 w pigułce”. Za nami kolejny rok. Kolejne 12 miesięcy różnego rodzaju wydarzeń. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. W tym numerze przedstawiamy Państwu te zdarzenia, o których m.in. pisaliśmy w naszej gazecie.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, redakcyjnym świątecznym spotkaniu, Orszaku Trzech Króli, Akcji „Podziel się”, przyczynie katastrofy budowlanej w Świebodzicach, nowych budżetach w powiecie, Gali Bożonarodzeniowej, kolędowaniu, imprezach charytatywnych i sukcesach uczniów. 

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *