Aktualności, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Wyjątkowo we wtorek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „2017 w pigułce”. Za nami kolejny rok. Kolejne 12 miesięcy różnego rodzaju wydarzeń. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. W tym numerze przedstawiamy Państwu te zdarzenia, o których m.in. pisaliśmy w naszej gazecie.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, redakcyjnym świątecznym spotkaniu, Orszaku Trzech Króli, Akcji „Podziel się”, przyczynie katastrofy budowlanej w Świebodzicach, nowych budżetach w powiecie, Gali Bożonarodzeniowej, kolędowaniu, imprezach charytatywnych i sukcesach uczniów. 

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

2 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *