Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Seksualna korporacja rozbita”. Uzbrojeni antyterroryści przeprowadzili na ulicach Świdnicy brawurową akcję. W centrum miasta zatrzymano mężczyznę. Ma to związek z rozbiciem seksualnej korporacji, na czele której stała kobieta.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, świątecznych dekoracjach, Orszaku Trzech Króli w Świdnicy, modernizacji basenu, złotych, szmaragdowych i diamentowych godach, przemycie narkotyków, bożonarodzeniowym jarmarku, mikołajkowym ekspresie, strategii rozwoju, mistrzach sudoku, samorządowym forum kobiet i o Świdnicy pod rządami książąt wrocławskich.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *