Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Drożej za wodę i ścieki”. Ceny wody, odprowadzania ścieków i podatku od nieruchomości pójdą od nowego roku w górę. Taką decyzję podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy podjęli radni.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, nowoczesnych kamerach na świdnickich ulicach, świętowaniu pracowników socjalnych, nauczaniu historii w dwóch językach, świdnickiej gospodarce, warsztatach dla seniorów, konkursie pierwszej pomocy, warsztatach folklorystycznych w Szkole Muzycznej, powiatowym konkursie o Lwowie i Kresach, 70-leciu biblioteki, pikiecie w Świebodzicach, balu seniora, ślubowaniu klasy mundurowej, nieznanych początkach Świdnicy, ludziach z klisz, i wielkim meczu ŚKPR-u.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *