Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Śmierć w areszcie”. Nie żyje 18-letni osadzony w świdnickim areszcie. Mężczyzna powiesił się w celi na sznurze zrobionym z prześcieradła. Trwa śledztwo”.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, dużej ewakuacji, radosnym świętowaniu, nowym schronisku dla kobiet i osób niepełnosprawnych, obchodach 70-lecia świdnickiej biblioteki i jubileuszowej Biesiadzie Literackiej, rewitalizacji Parku Centralnego, sukcesach uczniów, muzycznych przeglądach młodzieży, remoncie skrzyżowania, kolejnych pijanych kierowcach, Festiwalu Filmowym Spektrum, Kinie na Szpilkach i Biegu Niepodległości.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *