Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Policyjny pościg za złodziejami”. To były sceny jak z sensacyjnego filmu. Trzej mężczyźni najpierw okradli świdnicki Kaufland, później Biedronkę na Zawiszowie, a następnie uciekali przed policją. Jechali z ogromną prędkością, pod prąd, chodnikiem, nie zważając na światła i przechodniów. Wjechali do parku, a ludzie spacerujący z psami musieli uciekać…

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, wyłowionych zwłokach w Parku Centralnym – znamy wyniki sekcji zwłok i tożsamość, pożarze hali, nowych autobusach dla Świdnicy, Akcji „Zerwijmy Łańcuchy”, programie „Bezpieczna Kobieta”, świętowaniu nauczycieli, spotkaniach lokalnych przedsiębiorców, inwestycjach w Świdnicy, remoncie kolejnego skweru, Kongresie Małżeństw, złotych i diamentowych godach, Dniach Lwowa i Kultury Kresowej i horrorze z karnymi dla ŚKPR-u.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *