Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Pożar w byłym szpitalu”. Kilkadziesiąt zastępów i specjalistycznych wozów strażackich pomagało gasić pożar, który wybuchł w piątek w byłym szpitalu przy ul. Westerplatte w Świdnicy. Wszystko wskazuje na to, że dach zabytkowego budynku zajął się ogniem w wyniku podpalenia.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, wyłowionym zwłokach w Parku Centralnym, wichurach w Świdnicy, genialnej wiedzy ośmiolatka z Goczałkowa, grzybiarzu z Komorowa, Dniach Seniora, regionie przyjaznym przedsiębiorcom, budżecie obywatelskim, Tygodniu Bliskości, Eksplozji kolorów nad zalewem, Dniach Lwowa i Kultury Kresowej, strajku kobiet, nowych świdnickich muralach, koncertach, spektaklach teatralnych, 70-leciu ZSB-E, Dyrektorze „Słoneczko” Zasłużonym dla Świdnicy i o sukcesach uczniów.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także specjalne nagrody za Wasze „grzybowe trofea”.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *