Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Pożar w byłym szpitalu”. Kilkadziesiąt zastępów i specjalistycznych wozów strażackich pomagało gasić pożar, który wybuchł w piątek w byłym szpitalu przy ul. Westerplatte w Świdnicy. Wszystko wskazuje na to, że dach zabytkowego budynku zajął się ogniem w wyniku podpalenia.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, wyłowionym zwłokach w Parku Centralnym, wichurach w Świdnicy, genialnej wiedzy ośmiolatka z Goczałkowa, grzybiarzu z Komorowa, Dniach Seniora, regionie przyjaznym przedsiębiorcom, budżecie obywatelskim, Tygodniu Bliskości, Eksplozji kolorów nad zalewem, Dniach Lwowa i Kultury Kresowej, strajku kobiet, nowych świdnickich muralach, koncertach, spektaklach teatralnych, 70-leciu ZSB-E, Dyrektorze „Słoneczko” Zasłużonym dla Świdnicy i o sukcesach uczniów.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także specjalne nagrody za Wasze „grzybowe trofea”.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

9 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *