Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Nie mieli szans na przeżycie”. Nie żyje nauczycielka z Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu. Kobieta i jej mąż ponieśli śmierć w wypadku, do którego doszło pod Udaninem. Na ich samochód osobowy przewróciła się ciężarówka ze zbożem.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, kontrowersyjnej sprawie pedofila z billboardów, grasującym ekshibicjoniście, obradach radnych, kolejnych zlikwidowanych automatach do gier, informacjach dla seniorów, grupie Marconi, Dniach Fotografii oraz teatralnym projekcie „Czas na teatr”,

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także na Kabaret Moralnego Niepokoju.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *