Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Seks z pięciolatkiem? Proces inwalidy utajniony”. Opinia publiczna nie będzie mogła śledzić przebiegu procesu inwalidy oskarżonego o trzykrotne seksualne wykorzystanie 5-letniego dziecka, masturbowanie się przed nim i nagrywanie wszystkiego na telefon oraz o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. W środę, 26 lipca ruszył proces Tomasza Ł., ale decyzją sądu został utajniony.

W numerze również o kolejnych chodnikach do remontu, śmiertelnych wypadkach, interwencjach służb mundurowych, rocznicy Powstania Warszawskiego, nowym przetargu na autobusy, walce ze szpetnymi reklamami, budżecie obywatelskim, charytatywnym maratonie tańca, włamaniach do mieszkań, Festiwalu Bachowskim, diecezjalnej pielgrzymce, giełdzie staroci, półkoloniach i wakacjach w mieście, dożynkach, nowym posterunku w Słotwinie, pomocy dla chorej Zuzi, pierwszych piorunochronach w Świdnicy, nowym okresie świadczeniowym „500 +” i zakończonych Igrzyskach The World Games.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *