Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Płonące „Veto” przed sądem”. W obronie wolności, demokracji i niezależnych sądów odbywały się protesty w całym kraju. Na ulicę wyszli także świdniczanie. Przez cały tydzień przed Sądem Okręgowym w Świdnicy zapalali znicze, wyrażali swoje poglądy, trzymali w rękach białe róże, mieli ze sobą transparent z hasłem „Konstytucja to nie papier toaletowy!” i ułożyli płonący napis „Veto”.

W numerze również o szkoleniach strażaków, pomocy dla świdnickiej pisarki, nowych mieszkaniach dla mieszkańców, inwestycjach i kładce rowerowej, budżecie obywatelskim, strajku ratowników medycznych, bezpiecznych wakacjach, podwórkowych akcjach atrakcjach, obowiązkach wobec psów, rocznicy rzezi wołyńskiej, wakacyjnym słuchowisku, remontach w szkołach, Festiwalu Bachowskim, recitalu organowym, podziemiach świdnickiej katedry i The World Games.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *