Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź, o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Nie żyje pieszy i motocyklista”. Tragicznie rozpoczęły się wakacje w gminie Świdnica. 16-latek jechał motocyklem bez uprawnień i śmiertelnie potrącił pieszego. Chłopak w ciężkim stanie trafił do wałbrzyskiego szpitala i walczył o życie. Niestety w ubiegłą środę zmarł. 

W numerze również o: zmianach wśród duchowieństwa, potrąceniach i wypadkach drogowych, nowej kładce na Kraszowicach, interwencjach drogowych od mieszkańców, wynikach matur z całego powiatu świdnickiego, pladze oszustów wykorzystujących naiwność osób starszych, procesie mieszkanki Witoszowa, która jest oskarżona o znęcanie się, ze szczególnym okrucieństwem, nad swoim synkiem, niezwykłej wystawie w świdnickim muzeum, jubileuszowej edycji Festiwalu Teatru Otwartego, sukcesie świdnickich seniorów, festiwalu folklorystycznym, popowodziowych wspomnieniach, młodych wolontariuszach, rodzinnych piknikach i podziemiach świdnickiej katedry.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *