Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Tak ma wyglądać Park Centralny”. Odnowione fontanny, deptak, zieleń, kwiatowe rabaty, altana widokowa, chodniki i ścieżki – tak według wizualizacji ma wyglądać po remoncie Park Centralny w Świdnicy. Rewitalizacja cały czas trwa.

W numerze również o wypadkach drogowych, zlocie legendarnych mustangów, sukcesach mieszkańców, szpitalach w sieci, zmianach w świdnickiej oświacie, nocy muzealnej, nagrodzonych absolwentach szkół, Festiwalu Bachowskim i Festiwalu Teatru Otwartego, diamentowych i złotych godach oraz o nowym albumie „Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *