Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Próbowała podpalić dystrybutor”. Przyszła na stację paliw i wyciągnęła pistolet z dystrybutora. Puściła paliwo i wyjęła zapalniczkę. Widząc zagrożenie, jeden z mężczyzn podbiegł i wyrwał jej z ręki źródło ognia. Kobieta korzystając z zamieszania uciekła z miejsca zdarzenia. Dzięki natychmiastowej reakcji jednego z klientów stacji nie doszło do tragedii.

W numerze również o zmianach w rozkładzie jazdy, kontynuacji tajemniczej śmierci małżeństwa, śmiertelnym wypadku, ważnych obradach przed wakacjami, nowych boiskach, małym arsenale znalezionym na terenie fabryki, tragicznym w skutkach pędzeniu bimbru, chorym świdniczaninie, dla którego jedyna szansa to lecznicza marihuana, specjalnych źródłach wody w szkole, zakończeniu roku szkolnego, nagrodzonych stypendystach i zmianach w oświacie, a także o nachodzących wydarzeniach m. in. Nocach Jazzowych i Festiwalu Teatru Otwartego.

Ponadto w tym tygodniu o uroczystościach w Lutomi Dolnej (historia powstania kościoła, 50-leciu kapłaństwa ks. Kanonika Bogdana Deronia, relacja z uroczystej mszy świętej)

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *