Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Na sygnałach całą dobę!”. Głośniej na ulicach. Zarówno w drodze po pacjentów, jak i do szpitali karetki pogotowia jeżdżą przez tydzień wyłącznie na sygnale. 24 godziny na dobę. Ratownicy medyczni zaostrzyli w ten sposób ogólnopolski protest.

W numerze również o zakończeniu roku szkolnego, akcji usuwania gniazda szerszeni, tajemniczej śmierci małżeństwa, zbrodni z Witoszowa, modernizacji basenu letniego, zmianach w wycince drzew, przyszłych milionerach, refleksyjnym pokazie młodych alchemików, podsumowaniu „Okiem Młodych”, pikniku edukacyjnym w III LO, ratownikach na „Szóstkę”, zdolnej młodzieży, zawodach strażackich i przemyśle świdnickim.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *