Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o dramacie czteroletniego dziecka. Chłopiec miał strupy i bąble na ciele od przypalania papierosami, o zabójstwie 37-letniej kobiety – mężczyzna, który zabił sam zgłosił się na komendę, o zatrzymaniu seryjnego włamywacza, o śmierci naszego redakcyjnego kolegi – Misiek – na zawsze w naszej pamięci, o nowoczesnym i przestronnym żłobku miejskim, o marszu osób z niepełnosprawnościami, o atrakcjach na Dzień Dziecka i Dni Świdnicy, o pożegnalnym koncercie Ogniska Muzycznego „Gama” ze Świdnicy, o Biegu Kobiet i o dziejach przemysłu świdnickiego.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety na basen, do kina, na pizzę i do MC Donald’s. W tym tygodniu specjalna wkładka z okazji Dni Świdnicy.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *