Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o tragicznym bilansie picia niebezpiecznej mieszanki zwanej F16 – przeżyły dwie z czterech osób, o groźnym przestępcy zatrzymanym w Świdnicy, o kolizyjnym skrzyżowaniu do remontu, o marszu rodzin i wesołym festynie, o najbliższej sesji w mieście, o święcie smoka i atrakcjach dla seniorów, o nowym żłobku, o inwalidzie, który trzykrotnie wykorzystał 5-latka, miał ruszyć jego proces, ale mężczyzna nie stawił się w sądzie, o znęcaniu się nad zwierzętami, o bezpłatnych wycieczkach dla dzieci, o jubileuszowej edycji „Okiem Młodych”, o magicznej podróży do Chin świdnickiego Zespołu Pieśni i Tańca „Jubilat”, o jubileuszu Koła Gospodyń Wiejskich, o ciekawostce z Westerplatte 13 – historia pod farbą pisana, o historii pewnej kołatki, o wielkich sercach ludzi, którzy pomogli poszkodowanym, o rodzinnych zmaganiach z matematyką i o rowerowej imprezie.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety na basen, do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *