Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o podróży dookoła Polski dla chorej Blanki, o obchodach narodowych świąt w Świdnicy i powiecie, o egzaminie dojrzałości, o milionach w nowe ulice – miasto zaczyna likwidować drogi gruntowe, o nostalgicznym Święcie Pracy, o Koronacji Matki Bożej Świdnickiej, o marszu osób niepełnosprawnych, o nowym posterunku policji, o balonowym festiwalu, o śmiertelnie niebezpiecznej roślinie, o odznaczonych i nagrodzonych strażakach, o jubileuszowych eliminacjach, o budowie przedszkola i o Muflonach.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s. W tym tygodniu również krzyżówka – do wygrania są piękne książki przyrodnicze!

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

8 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *