Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Wyjątkowo we wtorek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o tragicznych wypadkach drogowych, o akcji jak z amerykańskiego filmu – z auta wybiegli antyterroryści i wyprowadzili jednego z klientów hipermarketu… Ponadto opisujemy sprawę znęcania się nad zwierzętami męża ważnej urzędniczki ze Strzegomia, pytamy, czy musi dojść do tragedii, żeby w końcu przebudowali jedno z niebezpiecznych przejść dla pieszych, informujemy o budowie sieci ścieżek rowerowych, a także podajemy dobre propozycje na majówkę.

W numerze również ogromny sukces świdnickiego zespołu „Jubilat” – tancerze spełnili swoje marzenia i polecieli do Chin! Z kolei zdolni pianiści jadą na finał do Francji! Nie zabrakło też informacji dla seniorów, którzy opanowali ostatnio Krzyżową na fantastycznych warsztatach, a w Domu Marconi znajdą się już niebawem miejsca dla osób z chorobą Alzheimera. Pokazujemy też sukcesy świdnickich uczniów i to, że są prawdziwymi mistrzami w ratowaniu ludzkiego życia.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *