Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Rozbił bank”. Może zatrudnić na miesiąc Roberta Lewandowskiego, wprowadzić się na 35 dni do superluksusowego apartamentu hotelu The Mark w Stanach Zjednoczonych lub kupić połowę Lamborghini Veneno Roadster. Zakładając, że Polak średnio żyje 73 lata, dziecko milionera, który trafił szóstkę w Świdnicy, od momentu narodzin do śmierci będzie miało rocznie do wydania 120 tysięcy złotych bez chodzenia do pracy.

W numerze również wywiad z Robertem Biedroniem, pożegnanie komendanta świdnickiej Straży Pożarnej, sprytnej babci, która nie dała się oszukać, remoncie Alei Niepodległości w Świdnicy, sukcesach uczniów i podopiecznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, przełomie w sprawie postrzelonej kotki, procesie pedofila ze Świdnicy i inwestycjach w mieście oraz w powiecie.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

5 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *