Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Rozbił bank”. Może zatrudnić na miesiąc Roberta Lewandowskiego, wprowadzić się na 35 dni do superluksusowego apartamentu hotelu The Mark w Stanach Zjednoczonych lub kupić połowę Lamborghini Veneno Roadster. Zakładając, że Polak średnio żyje 73 lata, dziecko milionera, który trafił szóstkę w Świdnicy, od momentu narodzin do śmierci będzie miało rocznie do wydania 120 tysięcy złotych bez chodzenia do pracy.

W numerze również wywiad z Robertem Biedroniem, pożegnanie komendanta świdnickiej Straży Pożarnej, sprytnej babci, która nie dała się oszukać, remoncie Alei Niepodległości w Świdnicy, sukcesach uczniów i podopiecznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, przełomie w sprawie postrzelonej kotki, procesie pedofila ze Świdnicy i inwestycjach w mieście oraz w powiecie.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *