Nowe radiowozy dla świdnickiej Policji

Aż dziewięć nowych radiowozów, w tym pięć nieoznakowanych, zasiliło policję powiatu świdnickiego. W ubiegłym tygodniu doszło do uroczystego przekazania samochodów.

radiowozy2

Siedem samochodów trafiło do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy dzięki współpracy Policji z samorządami powiatu świdnickiego. Samochody zostały zakupione w ramach tzw. „Sponsoringu 2015” z budżetu Komendy Głównej Policji oraz budżetu Gminy Świdnica, Starostwa Powiatowego, Miasta i Gminy Świdnica, Gminy Strzegom i Żarów.

Gmina Świdnica i Starostwo Powiatowe przekazały dwa samochody nieoznakowane Hyundai I20, Gmina Żarów- dwa samochody : oznakowany Opel Corsa i nieoznakowany Hyundai I20, Miasto i Gmina Świdnica- samochód oznakowany m-ki Kia Ceed, Gmina Strzegom- samochód nieoznakowany Hyundai I20 i oznakowany Opel Corsa.

Dwa z samochodów trafią do ruchu drogowego, po jednym do Wydziału Kryminalnego, Dochodzeniowo-śledczego i Prewencji świdnickiej Komendy, natomiast pozostałe cztery zostaną rozdysponowane do jednostek terenowych w Strzegomiu i Żarowie.

Źródło KPP w Świdnicy

2 thoughts on “Nowe radiowozy dla świdnickiej Policji

  1. Czyżby Duet Mariuszek&Zator zmienią starego Opla na nowe.
    A Akcja sponsoring to pewnie te mandaty, które sypią się i sypią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *