Nowa odsłona Kina na Szpilkach (FOTO)

Kolorowe drinki, dużo szampana, oryginalne przekąski, rozmowy z ekspertami, a na deser zabawny film – tak wyglądała wczorajsza edycja Kina na Szpilkach. Panie bawiły się znakomicie!

szpilki 2016 (1)

Czwartkowy wieczór rozpoczął się w holu kina, gdzie uczestniczki mogły poczęstować się powitalnym drinkiem i spróbować pyszności przygotowanych przez głównego sponsora imprezy – Hotel Red Baron. – Jestem już po raz trzeci w Kinie na Szpilkach w Świdnicy i zawsze wychodzę zadowolona. Są ciekawe atrakcje i zawsze dobry poczęstunek – przyznaje w rozmowie z nami pani Agnieszka.

Wczorajsza odsłona kobiecej imprezy była trochę inna od poprzednich edycji. Tym razem organizatorzy postawili na odejście od rutyny i przygotowali konferencję z zaproszonymi gośćmi.

Wzięli w niej udział: Agnieszka Pohl, blogerka, redaktor naczelna „Obsesji”, Katarzyna Surma–Jastrząb wizażystka, stylistka i fryzjerka, Justyna Bednarczyk, dietetyk i ekspert Centrum Leczenia Otyłości, Jolanta Górniak, Kobieta Pewna Siebie, autorka metody „CreaTor” oraz Agnieszka Hajdamowicz, szefowa oraz instruktorka Pole Dance Studio. Na najaktywniejsze uczestniczki debaty czekały atrakcyjne nagrody.

Tego dnia w kinie odbył się również pokaz przygotowany przez panie z Pole Dance Studio.

Spotkanie zakończyło się komedią „50 Twarzy Blacka”. To parodia popularnej książki i filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Relacja i zdjęcia z imprezy również w poniedziałkowym, papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *