Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach

mazanka

mazankaObecna dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Małgorzata Herda, od września kończy kadencję i przechodzi na emeryturę. Jej następca został już wybrany.

Obecna dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Małgorzata Herda, od września kończy kadencję i przechodzi na emeryturę. Jej następca został już wybrany.

mazanka

To Joanna Mazanka, która od 20 lat jest nauczycielką tej szkoły.

Z panią Joanną miałem okazję przez wiele lat współpracować jako dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Myślę, że nasze dobre kontakty na polu kulturalnym przełożą się na takie same na polu oświatowym – ocenia wójt Władysław Gołębiowski, dodając, że kandydatkaprzedstawiła bardzo spójną koncepcję pracy na stanowisku dyrektora.

Szkoła jest wypielęgnowana, czysta, estetyczna, świetnie wyposażona, otwarta, a pedagodzy zapewniają wysoką jakość nauczania, więc te zasoby trzeba wykorzystać – mówi.

W swoim programie przyszła dyrektor przedstawiła aż dziesięć obszarów rozwoju szkoły.

Oprac. mm


Sylwetka nowej dyrektor

Joanna Mazanka ma 42 lata, jest magistrem filologii polskiej. Od 1 września 1995 r. pracuje w Szkole Podstawowej w Strzelcach. Ukończyła studia podyplomowe z historii, z organizacji zarządzania oświatą oraz logopedii ogólnej. Ma też na swoim koncie wiele odbytych kursów wynikających z potrzeb szkoły, zmian w systemie oświaty i związanych z jej zawodowymi zainteresowaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *